MOJE ŻYCIE
TO MOJA PRZYGODA

Siatkówka, góry biegi i inne sporty, są ze mną praktycznie od zawsze. Wymieniona kolejność nie jest przypadkowa, ponieważ z siatkówką związany jestem już od podstawówki. Najpierw jako zawodnik na turniejach szkolnych a teraz już on przeszło 7 lat jako sędzia i organizator turniejów w tym turniejów o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej.  

Chętnie propaguje ten sport i grę fair play. Uważam, że siatkówka świetnie pokazuje, że jako drużyna można zdecydowanie więcej niż w pojedynkę oraz umiejętności komunikacji i rozwiązywania wspólnie problemów.  

fot. Paulina Wołoch
Góry również ze mną są od zawsze. Dają chwilę wytchnienia, możliwość zdystansowania się do codzienności i zastanowienia się co dalej. Przyznaje, czasem nie jest łatwo aby wstać o pierwszej w nocy aby zajechać na parking dostatecznie wcześnie aby ruszyć jeszcze przed tłumem. Lecz jeszcze się nie zdarzyło abym tego żałował.

Biegać zacząłem stosunkowo niedawno, dopiero w 2015 roku. Kolega mi powiedział, że raczej nie dam rady przebiec 10 km. No cóż duma mi nie dała spokoju i ukończyłem bieg. I tak od tamtej pory biegam. Uczę się cały czas, dbam bardziej o swoje zdrowie. Jest to sport, który świetnie pozwala zrelaksować po dniu przy komputerze.

Aktualnie jestem członkiem Klubu Biegowego Perła, którego prezeską jest koleżanka.

Biegam różne dystanse i odmiany w tym również OCR. Najdłuższy dystans to 42,195km, czyli maraton. Te kilka lat nauczyły mnie większego szacunku dla tego sportu, a sam sport większej systematyczności oraz wytrwałości.

 

Wszystkie te dyscypliny kształtowały mnie, mój charakter. Dzięki nim poznałem wielu znajomych. Oczywiście to nie są wszystkie moje zainteresowania. Jeszcze interesuje się wieloma innymi dyscyplinami sportu, motoryzacją, fotografią i nie tylko. Lecz w miarę rozwoju strony będziecie mogli poznać kilka z nich bliżej.

Zapraszam Cię do polubienia mojej strony na Facebooku i do zaczęcia obserwowania mnie na Instagramie. Dzięki temu będziesz na bieżąco z nowymi wydarzeniami i informacjami o nowych wpisach.